Schrijfsessie Erasmus Accreditatie op 10 september
Wil je in jouw school of organisatie structureel aan de slag met internationalisering? En overweeg je om Erasmus Accreditatie aan te vragen voor de sector volwasseneneducatie of primair en voortgezet onderwijs? Kom dan naar de fysieke schrijfsessie op 10 september 2025!
Tijdens deze bijeenkomst krijg je informatie over de Erasmus Accreditatie en er is ruimte om zelf aan je aanvraag te werken. Per organisatie kunnen maximaal twee deelnemers deelnemen. Zo kun je samen met een collega aan de slag.
Waarom Erasmus Accreditatie?
Met een Erasmus Accreditatie (KA120) krijg je als organisatie structurele toegang tot subsidie voor internationale mobiliteitsactiviteiten. De accreditatie geldt tot en met 2027 en biedt een stabiele basis voor een meerjarige internationaliseringsaanpak.
Belangrijke deadline: 1 oktober 2025
De deadline voor het indienen van een aanvraag is 1 oktober 2025 om 12.00 uur (CET). De schrijfsessie is dus een uitstekend moment om op tijd én goed voorbereid je aanvraag af te ronden.
Meer weten over de Erasmus Accreditatie?
Wil je meer weten over de Erasmus Accreditatie? Ga dan naar de informatiepagina. Ben je benieuwd naar de ervaringen van organisaties die je voorgingen? Lees het artikel Rijnbrink zet in op internationaal leerklimaat met Erasmus Accreditatie als je benieuwd bent naar een verhaal vanuit de volwasseneneducatie. Ben je werkzaam in het primair of voortgezet onderwijs? Lees dan het artikel Zone.college werkt aan wereldburgerschap met Erasmus Accreditatie.