Training | Working with Queer Youth
26 - 30 oktober 2026 | aanmelden voor 30 augustus 2026 | Training over werken met queer jongeren in jongerenwerk
Wat is het?
De training ‘Working with Queer Youth’ brengt ervaren professionals samen die werken met LGBTQAI+ jongeren. De focus ligt op het uitwisselen van praktijken, het versterken van participatieve werkwijzen en het verdiepen van de verbinding tussen jongerenwerk en activisme.
Wat leer je?
In deze training leer je hoe je bestaande praktijken in het werken met queer jongeren kunt verdiepen, en ga je aan de slag met:
- het uitwisselen en versterken van werkwijzen binnen het jongerenwerk;
- het kritisch reflecteren op de rol van jongerenwerk in maatschappelijke en politieke context;
- het verbinden van jongerenwerk met activisme en gemeenschapsopbouw;
- het aanpassen van je aanpak aan de uitdagingen waar queer jongeren mee te maken hebben.
Voor wie?
Deze training is bedoeld voor professionals die ervaring hebben met het werken met queer jongeren en hun praktijk verder willen ontwikkelen, zoals:
- jongerenwerkers, trainers en facilitators
- vertegenwoordigers van LGBTQAI+ organisaties en initiatieven
- professionals die hun werk willen verdiepen door uitwisseling en samenwerking
Praktische informatie
De eigen bijdrage is € 75,- per persoon. De reiskosten en kosten voor de training, accommodatie en maaltijden zijn inbegrepen. Er wordt Engels gesproken tijdens de training.
Meer informatie en aanmelden
Aanmelden kan tot 30 augustus 2026 via de website van SALTO-YOUTH; eenmalige registratie is hiervoor vereist. Op 14 september hoor jij of je bent geselecteerd.