Skip naar content

Partner Building Activity | Sport as a tool for social inclusion

30 maart - 3 april 2026 | Aanmelden tot 13 februari | Ben je klaar om je eerste stappen te zetten op het gebied van sport? Doe dan online mee aan deze training die je helpt om goede praktijken en tools voor inclusieve sport uit te wisselen.

Sport

Wat is het?

Het doel van deze training is bruggen te slaan bij het tot stand brengen van samenwerkingsverbanden voor inclusieve mobiliteit, strategische partnerschappen en sportevenementen. Deze opleiding biedt deelnemers ook de mogelijkheid om kennis te maken met tools die worden gebruikt voor de uitvoering van projecten in het kader van Mobiliteitsprojecten voor breedtesport.

Wat leer je?

Doelen van de training:

  • Deelnemers ondersteunen bij het verdiepen van hun kennis van inclusieve methodologieën in de sportsector.
  • Goede praktijken en tools voor inclusieve sport uitwisselen.
  • Inzicht verwerven in Mobiliteitsprojecten voor breedtesport en de mogelijkheden van Erasmus+ Sport.

Voor wie?

Deze activiteit is bedoeld voor:

  • Vertegenwoordigers van organisaties die actief zijn op sportgebied;
  • Jongerenwerkers die werkzaam zijn op het gebied van inclusieve sport;
  • Personen uit de sportsector;
  • Vertegenwoordigers van sportorganisaties die zich willen verdiepen in het gebied van inclusie;
  • Coaches en atleten die zich willen inzetten voor/promoten van inclusieve sport.

Praktische informatie

Deelname is gratis en er wordt Engels gesproken tijdens de training. 

Meer informatie en aanmelden

Aanmelden kan tot 13 februari 2026 via de website van SALTO-YOUTH; eenmalige registratie is hiervoor vereist. Op 24 februari hoor jij of je bent geselecteerd.

Meer weten?

Esther Schelvis kan je er alles over vertellen