Online voorlichting Erasmus+ Primair/voortgezet onderwijs KA2 Call 2026
Wil jij met andere Europese organisaties werken aan innovatieve oplossingen? En wil je hiervoor volgend jaar een aanvraag van Erasmus+ indienen binnen het primair/voortgezet onderwijs? Wij praten je graag bij over de mogelijkheden van Erasmus+ in 2026.
Programma
In deze online informatiebijeenkomst informeren wij je over de voorwaarden die in Call 2026 worden gesteld aan Small-scale Partnerships (KA210), de Cooperation Partnerships (KA220) en de nieuwe actielijn European School Alliances (KA240). We gaan onder andere in op de vragen: voor welke organisaties is primair- en voortgezet onderwijs binnen Erasmus+ bedoeld? Wat zijn de prioriteiten waar je een project aan moet linken? Op welke criteria wordt een aanvraag beoordeeld? En waar moet je op letten bij het indienen van een aanvraag? Voor elk onderwijsveld zal een aparte bijeenkomst worden georganiseerd.
Deelnemen
Deelnemen aan de online voorlichting voor het primair/voortgezet onderwijs KA210/220/240 kan via de button hieronder. Aanmelden vooraf is niet nodig.
Vragen?
Voor vragen over de mogelijkheden van Erasmus+ voor het primair/voortgezet onderwijs kun je contact opnemen via povoka2@erasmusplus.nl.